Batanije me korent

Përshkrim

Batanijet me korent jane te domosdoshme per te kaluar dimrin e ftohte .
Ju mundesojn gjumë te rehatshem dhe nuk do ta ndjeni te ftohtin .
Material i bute teper rezistent.
Permasa 120 * 160.
Dy nivele ngrohje te cilat i komandoni me buton.

1,690.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani