Set kafeje

Përshkrim

Set i adhurueshem kafeje
Tani kafja me te dashurit tuaj do te shijoj ndryshe fale ketij seti fantastik
Dizenjo e vecante dhe ngjyra te kendeshme .
Seti perfshin: – nje ibrik kafeje, 6 filxhana dhe 6 pjata plus mbajtesen e setit .
Mbajtese cilesore e cila nuk humbet ngjyren dhe shkelqimin . E perkryer per dhurata .

1,990.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani