Mbajtese enesh

Përshkrim

Mbajtesia e vjeter e eneve nuk eshte aq praktike sa ju do te deshironit? Materiali i saj nuk eshte cilesor?
Sjellim per ju mbajtesen e eneve Super cilesore dhe praktike .
Material i qendrueshem dhe rezistent i cili nuk humbet ngjyren .
Dizajn elegant dhe praktik i cili duket fantastik ne cdo kuzhine .
Mund te vendosni pjata, serviset tuaja, tasa etj .
Ene e levizshme per mbajtjen e ujit .

 Permasat: 60cm x 35cm x 28cm

3,490.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani
Kategori: Tags: , , ,