Zgare portabel per barbecue BBQ

Përshkrim

Zgare praktike dhe lehtesisht e zhvendoseshme kudo.

Perberje kromi dhe shume cilesore.

teper rezistente.

lehtesisht e pastrueshme.

Doreza per tu mbajtur.

Dimensione:45cm*30cm dhe gjatesi 30 cm.

 

2,990.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani
Kategori: Tags: , , ,