-46%
Sale!
-46%
Sale!

Recipeta

Përshkrim

Recipeta te cilat nuk kane nevoje per rripa dhe jane teper ideale per fustane dhe kanatiere.

pjese e brendeshme me silikon.

Me push up dhe silikon i cili ju lejon te ngreni gjoksin tuaj deri ne perfeksion.

forme perfekte,te rehateshme,lahen lehtesisht dhe nuk pengojn.

2,190.00 Lekë 1,190.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani
Kategori: Tags: , , ,