Ambazhuri ne forme hene 3 D

Përshkrim

Per ti bere mbremjet tuaja me te bukura dhe relaksuese sjellim per ju abazhurin ne forme hene 3D .
Eshte perfekt per te dekoruar ambintet tuaja si: shtepi, zyra etj
Mund t’ja dhuroni te dashurve tuaj te cilet padyshim do e adhurojne
I perkryer per nje gjume te qete pas nje dite te lodhshme etj.
E pajisur me drite LED . Ndricimi i ndryshueshem me ane te prekjes
Punon me karikim.

1,990.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani