Karroce loder me kuaj

Përshkrim

Karroca me kuaj e cila ben flluska magjik per te gjitha vogelushet .
Nje loder kaq e vecante per tu argetuar .
Vjen e shoqeruar me shishen me leng dhe karrocen me dy kuaj te cilat bejn flluskat më të bukura ne botë .
Ben muzike dhe drita te ndryshme

1,790.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani