Serum per mjekren

Përshkrim

Serum per mjekren ideale .
Zgjat mjekren tuaj dhe stimulon qimen te dal ne vendet ku mungon .
I jep butesi dhe shkelqim.
Serumi eshte perberje 100% natyrale dhe antialergjike.
Sasia:30 ml.

890.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani