Mbajtese kristali per gjalpin apo per djathin tuaj

Përshkrim

Mbani te sistemuar kuzhinen dhe frigoriferin tuaj dhe te shendetshem ushqimet tuaja .
Mbajtese kristali per gjalpin apo per djathin tuaj.
Ruan vlerat ushqimore te gjalpit dhe e mban ate te paster.
I lehte per tu perdorur dhe per tu servirur .

890.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani