-33%
Sale!
-33%
Sale!

Set pijesh me 8 pjese

Përshkrim

Set pijesh me 8 pjese  .
Ne set perfshihen 6 gota qelqi per pije te ndryshme , 1 mbajtese akulli qelqi dhe 1 kapese akulli material inox .
Bejini tavolinat tuaja më të vecanta dhe servirni pijet e preferuara me super setin.

2,990.00 Lekë 1,990.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani