Beres pop kek

Përshkrim

Per cdo familje që adhuron embelsirat.
Sjellim pjekesin e pop kekave  më të mirin dhe te shpejtin e momentit .
Praktik dhe i lehte per tu perdorur apo per tu mar me vete kudo.
Fuqia 1200 W.
Gatuani lehtesisht dhe shijshem 12 pop kek

2,290.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani