Grirese perimesh

Përshkrim

Per te pergatitur me shpejte gatimet tuaja dhe pa rremuje sjellim per ju griresin Speedy
Grini perime te ndryshme si qepe, domate, karrota, spinaq, etj ne pak kohe dhe pa mundim .
4 tehe te mprehta celiku qe nuk ndryshken .
Ze shume pak vend dhe pastrohet lehte
Mund ta perdorni edhe si mikser .

1,290.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani