Mbulesa tavoline

Përshkrim

mbulesat e tavolines super cilesore .
Mbulesa me kuadtrata dhe ngjyra te ndryshme .
Te pershtatshme per shtepine tuaj dhe jo vetem . Materiali: pelhure e trashe .
Vijne me 2 permasa:
– 160cm x 160cm i beni tuajat per vetem
– 220cm x 160 cm i beni tuajat per vetem 

990.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani