Doreza per larjen e eneve dhe mobiljeve

Përshkrim

Ju prezantojm me Dorezat e teknologjis më të fundit per larjen e eneve , mobiljeve, kuzhines etj .
Nuk do te keni më nevoje per sfungjera dhe nuk do te keni më kontakt me ujin dhe detergjetet te cilet ju demtojn lekuren e duarve.
Keto doreza mundesojne nje pastrim te thelle dhe te fuqishem te eneve, mobiljeve, xhamave, makines, tualeteve e shume shume te tjerave .
Shkumojn shum shpejt.
Rezistente ndaj nxehtesise  dhe ujit .
Lahen lehtesisht duke pasur mundesin ti perdorni per nje kohe te gjate .
Material fleksibel i cili nuk deformohet.
Antibakterial dhe nuk mban aroma te pakendeshme.
Thahen shume shpejt dhe nuk rreshqasin.
Do e falenderoni veten pasi ti perdorni .

1,490.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani