MBAJTESE FRIGORIFER LAVATRICE

Përshkrim

mbajtesen per elektroshtepiake te ndryshme si lavatrice, sobe, frigorifer, kondicioner etj .
Mban peshe deri ne 300kg.
Permasat maksimale: 65 x 65cm.
Lartesia: 10cm.
Material metali dhe plastik e fuqishme.
Pajisur me rrota qe mundesojne lehtesisht zhvendosjen dhe pastrimin.
Nuk ndryshket.

2,290.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani