-50%
Sale!
-50%
Sale!
-50%
Sale!
-50%
Sale!
-50%
Sale!
-50%
Sale!

MAKINERI PER BERJEN E PAMBUKUT TE SHEQERIT

Përshkrim

E kush nuk i adhuron pambukët e sheqerit .
Paisja që do të lumturoj pafundesisht vogelushet tuaj duke i pergatitur pambuket e sheqerit me te shijshem ne botë .
Teper praktike per perdorim vetjak dhe per te organizuar festa surprize unike per te vegjlit tuaj , festa te ndryshme per te rritur dhe jo vetem .
mjafton ta mbushni me sheqer dhe per 2 minuta ju do te keni pambukun e sheqerit tuaj .
Fuqia:450W.
Vjen me permasa:259✖️162 mm.
Mund ta merni me vete kudo dhe ti lumturoni femijet tuaj dhe gjithashtu veten tuaj

5,990.00 Lekë 2,990.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani