-35%
Sale!
-35%
Sale!

Korse dobesimi 2 ne 1

Përshkrim

Ju ndihmon te humbisni peshe 2 here me shpejt dhe drejtimin e trupit per nje posture sa me te mire .
Ndihmon per dhimbjet e mesit, qarkullimin e gjakut
Material i cilesise se pare .
Puthitet shume mire me trupin pa ju shqetesuar dhe dhe bezdisur

1,990.00 Lekë 1,290.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani