Fustane vello per vajza

Përshkrim

Super cilesi.
Super dizenjo.
Vjen me Dy ngjyra te ndryshme: roze dhe Blu.
Moshat 3-8 vjec.

2,790.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani