Ore dhe byrzylyk

Përshkrim

Keto sete me ore dhe byrzylyk jane te mrekullueshme 😍😍.
Duken akoma më bukur ne dore 🥰.
Te pershtatshme per cdo veshje ✅.
Materiale cilesore te cilat nuk e humbasin ngjyren

1,790.00 Lekë

Kontaktoni me ne
Bli tani
Kategorite: ,